Akota

2011 yılında; Alfa Romeo, Lancia, Chrysler Jeep, Dodge markalarıyla yetkili servis ve satış hizmeti vermeye başlayan Akota Otomotiv, kurulduğu ilk günden itibaren, servis hizmetlerinin kalitesini, müşteri memnuniyetini, daima ön planda tutmuş, 4550 metrekare alanda, deneyimli personeli ile, müşterilerine, hep daha iyi bir hizmet vermeyi ilke edinmiştir. 

BİZE ULAŞIN
Satış Dumlupınar Bulvarı No:416/B Mesa Koru Kavşağı Eskişehir Yolu Akota Plaza, 06790 Etimesgut Ankara
0312 287 40 40
09:00 - 18:00 (Hafta içi)
09:00 - 18:00 (Hafta içi)
Servis: Dumlupınar Bulvarı No:416/B Mesa Koru Kavşağı Eskişehir Yolu Akota Plaza, 06790 Etimesgut Ankara
0312 287 40 40
09:00 - 18:00 (Hafta içi)
09:00 - 18:00 (Hafta içi)
EKİBİMİZ
Murat Erkütük
Murat Erkütük
Satış Müdürü

Tel : 0312 287 40 40 / 114

murat@akota.com.tr

Aysun Süygün
Aysun Süygün
Resepsiyonist

Tel : 0312 287 4040 /101

aysun@akota.com.tr

Mustafa Şimşek
Mustafa Şimşek
Satış Danışmanı

Tel : 0533 164 96 01

mustafa@akota.com.tr

Esra Barış
Esra Barış
Satış Danışmanı

Tel : 0312 287 40 40 /115

esra@akota.com.tr

Derya Ersoy
Derya Ersoy
Servis Müdürü

Tel : 0312 287 40 40 / 102

derya@akota.com.tr

Ünal Gürer
Ünal Gürer
Servis Danışmanı

Tel : 0533 603 56 87

unal@akota.com.tr

Gizem Kıvançkaya
Gizem Kıvançkaya
Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Tel : 0533 721 37 91

gizem.kivanckaya@akota.com.tr

Duygu Babataş
Duygu Babataş
Hasar Sorumlusu

Tel : 0533 603 13 61

duygu@akota.com.tr

Semih Ayhan
Semih Ayhan
Servis Danışmanı

Tel : 0531 377 48 50

Oğuz Yıldırım
Oğuz Yıldırım
Servis Teknik Uzmanı

Tel : 0541 738 97 28

oguz@akota.com.tr

Ali Haydar Topaloğlu
Ali Haydar Topaloğlu
Servis Danışmanı

Tel : 0533 603 56 87

ali@akota.com.tr